Тваринництво

Молочне тваринництво

Важливий напрямок бізнесу АгроЗем Холдингу — молочне тваринництво. З кожним роком ми збільшуємо кількісні та якісні показники в цій галузі нашого виробництва. «АгроЗем Холдинг» має власну молочно-товарну ферму в Чернігівській області, яка станом на 01.01.2020 нараховує понад 850 голів породи чорно-ряба голштинська. Наша компанія пропонує молоко «екстра» класу та вищого гатунку, а також реалізує ВРХ та м’ясо. Більшість кормів для наших тварин вирощується компанією власноруч.

Завдяки постійним інвестиціям в розвиток молочного тваринництва, компанія має можливість оптимізувати умови утримання корів, здійснює ремонт корівників, встановлює сучасне обладнання відомих світових виробників, зокрема DeLaval. Ми використовуємо технологію делікатного надою, що майже повністю виключає безпосередній контакт людини з молоком. На всіх етапах виробничого процесу здійснюється контроль якості.

Значна увага приділяється селекційній роботі і вирощуванню високопродуктивного молодняка.

Перепелина ферма

АгроЗем Холдинг має власну перепелину ферму повного циклу вирощування в Київській області. Ферма була збудована у 2019 році і нараховує більш ніж 5000 голів птиці порід «Техас», «Фараон» тощо. Годівля перепелів відбувається тільки якісними, екологічно-чистими кормами власного виробництва.

Безперервний контроль умов утримання птиці та якості кормів дозволяє нашій продукції відповідати ГОСТам та санітарним нормам. На кожну партію товару видається ветеринарне свідоцтво та сертифікат якості товару.

Основні продукти перепелиної ферми — столове перепелине яйце в упаковці по 20 шт. і охолоджене перепелине м’ясо.