Соціальна програма

Захист довкілля

Захист довкілля – один із ключових напрямків корпоративної соціальної відповідальності АгроЗем Холдинг . Група компаній активно використовує природні ресурси, отже, несе велику відповідальність за стан навколишнього середовища. Одна зі складових комплексного екологічного підходу — раціональне використання добрив, засобів захисту рослин для обробки полів та відходів від тваринництва.

Група компаній веде свою діяльність згідно з вимогами законодавства України у сфері охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища. Крім того, ми проводимо навчання і професійну підготовку працівників із питань охорони навколишнього середовища. Значна увага приділяється також підвищенню кваліфікації працівників у цій галузі.

АгроЗем Холдинг постійно аналізує світові тенденції у питаннях екологічного виробництва в сільському господарстві та впроваджує їх у своєму виробництву.

Охорона праці

Наші співробітники – головний актив компанії. Група компаній максимально турбується про своїх працівників та їхні сім’ї, які проживають у регіонах, де базуються наші підприємства.

В основі корпоративної етики компанії — підбір кадрів в саме тій місцевості, де здійснюється діяльність. Це дозволяє створити нові робочі місця у регіонах для постійних мешканців. У разі необхідності ми залучаємо до роботи вузькопрофільних спеціалістів з іншої місцевості, надаючи їм житло і послуги транспортування. Програма підбору та підготовки молодих спеціалістів, що діє на нашому підприємстві, передбачає створення міцного фундаменту для відродження і налагодження життя села, розвитку і процвітання аграрного сектору економіки України.

АгроЗем Холдинг дотримується правил трудових та соціальних відносин згідно з чинним законодавством України та завжди виконує свої зобов’язання перед своїми співробітниками, надаючи їм гідні умови праці та конкурентну заробітну плату.

Група компаній постійно проводить навчання, професійну підготовку та підвищення кваліфікації працівників, та дбає про безпеку своїх співробітників.

Пайовики

АгроЗем Холдинг проводить методичну роботу із залучення нових пайовиків та підтримання позитивних відносин із поточними пайовиками. Компанія аналізує рівень орендної плати землі в регіоні та виплачує своїм пайовикам конкурентну по регіону вартість оренди паю.

Ми надаємо можливість нашим пайовикам купити продукцію власного виробництва за ціною собівартості. Також компанія допомагає обробляти пайовикам власні земельні ділянки та постійно надає благодійну підтримку у складних ситуаціях.

Сільська громада

АгроЗем Холдинг дбає про розвиток регіонів, в яких веде діяльність, та проводить політику покращення стану села в Україні.

Підтримка розвитку села, його інфраструктури, створення таких умов, за яких люди хотіли б жити та працювати на селі, є запорукою виявлення професійних перспективних працівників для компанії, а також підтримки компанії з боку громади та місцевої влади.

Протягом 2015-2020 років за кошти компанії проводяться наступні заходи:
— ремонт та обслуговування пожежних станцій та придбання пожежних машин;
— ремонт та постійне забезпечення продуктами харчування шкіл та дитячих садочків;
— ремонт, переобладнання та постійне забезпечення продуктами харчування будинків для літніх людей;
— надання спонсорської допомоги місцевим футбольним командам, шаховому клубу та іншим дитячим секціям;
— створення комп’ютерного класу у загальноосвітній школі с. Вороньки;
— спонсорство у проведенні місцевих культурних заходів, як то: день села, ярмарки, фестивалі, святкування Нового року та Великодня;
— ремонт доріг у селах;
— фінансова допомога сільським радам в вирішенні нагальних питань;
— благодійна допомога пайовикам при народженні дитини або при похованнях.