Рослинництво

Культури

АгроЗем Холдинг вирощує свій урожай у Чернігівській та Київській областях. Ми обробляємо 8,2 тис. га землі.

Наша група компаній спеціалізується на вирощуванні наступних культур:

 • Кукурудза зернова (ДСТУ-4525:2006)
 • Насіння соняшника (ДСТУ 7011:2009)
 • Пшениця озима (ДСТУ 3768:2019)
 • Ячмінь ярий (ДСТУ 3769-98)
 • Соя
 • Кормові культури (кукурудза на силос, люцерна, жито)

Для забезпечення високої якості зерна та урожайності підприємство використовує сучасні мінеральні добрива, найкраще насіння та ефективні засоби захисту від вітчизняних та іноземних виробників.

Ми маємо низку переваг, завдяки яким розвиваємося як сучасний і високоефективний аграрний холдинг:

 1. Європейський рівень урожайності сільськогосподарських культур
 2. Висококваліфікований персонал
 3. Високоякісні сорти насіння MONSANTO/SYNGENTA
 4. Сучасні інформаційні та організаційні технології
 5. Сучасна сільськогосподарська техніка

Сучасні технології

АгроЗем Холдинг застосовує сучасні технології землеробства, що дає змогу підвищити економічну ефективність компанії та урожайність культур.

Наша група компаній постійно інвестує у придбання сучасної сільськогосподарської техніки та спеціалізованого обладнання від провідних світових брендів. Ми використовуємо найекологічніше устаткування навіть серед іноземних аналогів. Це дозволяє максимально піклуватися про стан землі, що обробляється.

На повністю реконструйованому у 2017 році зерносушильному комплексі наразі встановлено обладнання італійського виробника Scolari, що дозволяє сушити зерно в дбайливому режимі та завдяки повній автоматизації зменшується втручання людського фактору в технологічні процеси.

Для контролю за агровиробництвом ми використовуємо сучасні IT-рішення. Система Cropio дозволяє в режимі online відстежувати стан посівних угідь, що дає змогу прогнозувати час внесення добрив, посіву та збирання врожаю, а також моніторити роботу та рух сільхозтехніки.

Ми завжди націлені на підтримання автоматизації виробництва на рівні світових агропромислових компаній. Наразі вже реалізовано автоматизацію на АЗС, на ваговій, на складах та в системі управлінського та бухгалтерського обліку.